Zapytanie ofertowe

Zaproszenie do składania ofert dotyczące adaptacji nieruchomości należącej do Gminy Mykanów pod DZIAŁALNOŚĆ LECZNICZĄ

Gmina Mykanów oferuje dwupiętrowy budynek do zaadaptowania pod działalność leczniczą- przychodnię zdrowia. Oczekujemy, że będą w nim świadczone usługi przez lekarzy pierwszego kontaktu w ramach POZ a przede wszystkim usługi specjalistyczne w oparciu o kontrakt z NFZ, jak i prywatnie.

Budynek ze względu na swoją powierzchnię i rozmieszczenie pomieszczeń może pomieścić wiele gabinetów specjalistycznych, punkt pobrań do badań laboratoryjnych, zespół gabinetów zabiegowych, rehabilitacyjnych, pracownie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Jest wyposażony w ogrzewanie gazowe, wodę , prąd i kanalizację. Wymaga niewielkich prac adaptacyjnych. Przy budynku znajduje się duży parking. Istnieje możliwość zagospodarowania całego budynku lub wybranych kondygnacji.

Obiekt znajduje się w centrum gminy, w miejscowości Kokawa, sąsiedztwie sklepów oraz przystanku autobusowego. Jest bardzo korzystnie skomunikowany. Leży przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 483 (Częstochowa – Łask) z drogą powiatową nr 1025 S (Kłobuck-Kruszyna – DK-91). Jest oddalony 4 km od węzła autostradowego ”Mykanów” i ok. 14 km od centrum Częstochowy.

Gmina Mykanów, licząca ponad 15 tys. mieszkańców, pragnie poszerzyć ofertę usług opieki medycznej i umożliwić swoim mieszkańcom szybszy dostęp do różnego rodzaju specjalistów oraz szerokiego wachlarza badań. Z tej oferty mogliby również skorzystać mieszkańcy innych gmin i Częstochowy dzięki dobrej komunikacji.

Oczekujemy, że w nowej przychodni pojawią się lekarze n/w specjalizacji:  ginekolog, pediatra, internista, chirurg (ortopeda, naczyń czy onkolog), neurolog, stomatolog, geriatra, kardiolog, okulista, laryngolog, diabetolog, reumatolog i urolog. Pożądane byłoby utworzenie gabinetów rehabilitacyjnych, drobnych zabiegów chirurgicznych oraz badań usg.

Data opublikowania: 12:38, 14 lipca 2020

Kategorie: Aktualności