Puchar Polski w Taekwondo ITF

12-13 marca w Dzierżoniowie odbył się Puchar Polski w Taekwondo ITF. Turniej był długo wyczekiwany, w marcu 2020 epidemia zatrzymała możliwość zorganizowania turnieju Dopiero w tym roku udało się doprowadzić wszystkie prace organizacyjne do końca.
Z uwagi na sytuację polityczną niestety nie dotarły zapowiadane ekipy zagraniczne. Prawie 400 polskich zawodników stworzyło turniej na bardzo wysokim poziomie.

Akademia Sportów Walki WATAHA wystawiła na zawody 12 zawodników, z czego czworo reprezentowało Mykanów: Klaudia Bińczyk, Dawid Szumliński, Cezary Muskalski i Szymon Muskalski.
Dawid Szumliński debiutował na turnieju. Pokazał się z dobrej strony, zdobył doświadczenia, jednak nie udało się dotrzeć do strefy medalowej.
Szymon Muskalski w grupie wiekowej juniorów młodszych zdobył aż dwa złote medale w konkurencji technik specjalnych i walk semi contact -155 cm
Cezary Muskalski w kategorii kadetów wywalczył dwa brązy – w walkach semi hogo i technikach specjalnych -135 cm.
Klaudia Bińczyk startowała w grupie wiekowej kadetów, gdzie zdobyła brązowy medal walkach semi hogo -150 cm.