„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Polska Organizacja Turystyczna, wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki, organizuje w terminie 22 – 24 listopada 2019 roku kolejną, siódmą edycję akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.

Tym razem – po raz pierwszy w historii – akcja wykracza poza granice naszego państwa. Promocja prowadzona będzie na rynkach zagranicznych (Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Skandynawia (Norwegia, Szwecja). To świetna okazja do promocji miasta oraz regionu nie tylko wśród krajowych, lecz także zagranicznych turystów.

Przedsięwzięcie, którego ideą jest przekonanie Polaków do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych, zostało bardzo dobrze przyjęte przez jej Partnerów oraz przez turystów, korzystających z ofert w obniżonych cenach. W poprzedniej, wiosennej edycji, sprzedaż promocyjnych ofert prowadziło 894 Partnerów akcji. Skorzystało z nich ponad 182 tys. klientów. Według danych zebranych w trakcie badań sondażowych, 90 proc. respondentów zadeklarowało chęć ponownego skorzystania z usług zakupionych podczas weekendu za pół ceny.

Zachęcamy potencjalnych partnerów oraz spółki i jednostki podległe do przystąpienia do akcji. Zgłoszenia są przyjmowane do 13 października 2019r.

Regulamin, instruktaż zgłaszania ofert oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne do 13 października 2019r.  na dedykowanej projektowi stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl/

Powyższa akcja koordynowana jest przez:

Joanna Turek, e-mail: joanna.turek@pot.gov.pl, tel. 22 536 70 63

Tomasz Kempka, e-mail: tomasz.kempka@pot.gov.pl, tel. 22 536 71 02.

Data opublikowania: 10:33, 2 października 2019

Kategorie: Aktualności