Kolejne medale teakwondzistów

W dniach 27-28.06.2015 w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim. W imprezie wzięło udział 220zawodników z całej Polski Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „KANTOR ” reprezentowało  3 juniorów i 2 młodzieżowców – Angelika Nabiałkowska i Alex Czarski którzy debiutowali na tych zawodach przegrali 1 walki ale zdobyli cenne doświadczenie. Juniorzy natomiast spisali się wspaniale.

Weronika Szulc -68 kg, złoty medal ; Po dwóch  wygranych walkach 3:1 i 10:7 stanęła w finale z zawodniczką z Łodzi  wygrywając 6:5. Zapewniła sobie w ten sposób po raz czwarty tytuł Mistrzyni Polski.

Kamil Majzner -55kg złoty medal pierwszą walkę wygrał wysoką przewagą w kolejnych walkach poradził sobie bez większego problemu by w 4 walce finałowej zmierzyć się z zawodnikiem z klubu Kozłowo Nidzica wygrywając ten pojedynek 13:8 w ten sposób Kamil zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski.

Jagoda Siwy 3 mc -52kg  wygrała  pierwsza walkę  w drugiej  walce uległa  utytułowanej zawodniczce która stanęła na najwyższym podium  w tej kategorii co spowodowało  możliwość walki o medal w repasażach. Jagoda nie zmarnowała szansy  zajęła 3 miejsce wygrywając 11:10 z zawodniczka z Bogatyni. Dodajmy że  dla Jagody to 1 rok w kategorii  junior oraz w wadze – 52kg

Zawody jak na Mistrzostwa Polski stały na bardzo wysokim poziomie, jednak ciężka praca na treningach i zaangażowanie zawodników i  sztabu ludzi którzy czuwają nad naszymi zawodnikami.

Trenerem jest Mistrz Świata Robert Kantorysiński.