Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mykanowie zaprasza Państwa do przyłączenia się do grona Partnerów Karty Dużej Rodziny. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej do współpracy zaprasza firmy i instytucje niezależnie od sektora czy wielkości do przystąpienia do programu wspierającego rodziny wielodzietne.Warunkiem przystąpienia do współpracy jest zapewnienie przez Partnera Programu zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny.

 

Wprowadzając Kartę Dużej Rodziny Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podjęło inicjatywę wspierania rodzin wielodzietnych. Po ponad roku funkcjonowania programu, zniżki dla rodzin wielodzietnych oferuje ponad 1000 podmiotów z różnych branż m in. spożywczej, odzieżowej, paliwowej i energetycznej. Jednak aby inicjatywa dalej się rozwijała i coraz ściślej spełniała społeczne oczekiwania, niezbędne jest pozyskiwanie nowych podmiotów, najlepiej najbliżej miejsca zamieszkania członków rodzin wielodzietnych.

 

Udział w programie to także szereg korzyści dla firm i instytucji w nim uczestniczących. Partnerzy Programu, oprócz prestiżu, zyskują także grupę lojalnych klientów. Karta Dużej Rodziny to także ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.

 

Od dnia 9 listopada 2015r. podmioty zainteresowane przystąpieniem do programu mogą na stronie www.rodzina.gov.pl wypełnić wstępny formularz w postaci e-deklaracji , który w zależności od zasięgu oferowanych ulg i uprawnień skierowany zostanie do rozpatrzenia do właściwego wojewody bądź Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Poniżej udostępniamy folder informacyjny dla firm i instytucji zainteresowanych przystąpieniem do programu: folder

 

 

 

 

Data opublikowania: 12:53, 5 lutego 2016

Kategorie: Aktualności