Zapaleńcy wracają do Mykanowa

28 sierpnia w Mykanowie po raz czwarty odbędzie się bieg terenowy z przeszkodami Cross Zapaleńców organizowany przez OSP Mykanów przy współpracy z Gminą Mykanów oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu. Trasa biegu urozmaicona będzie kilkudziesięcioma przeszkodami, a dystanse są dwa: 5km i 10km. Przeszkody zyskają na atrakcyjności, będzie bieg przez staw, błoto, podbieg na 9 kilometrze zakończony dwoma wysokimi płotami…

 

Nie zabraknie również tradycyjnego „Szalonego snu wariata” – specjalnej przeszkody zmienianej co roku – w poprzedniej edycji był to dom strachów zbudowany w lesie z duchami i czającą się bestią z piłą motorową goniącą uczestników. Sama trasa również będzie zróżnicowana – ścieżki polne, leśne, trawa, pole, zarośla – i z pewnością ucieszy wszystkich miłośników biegów przełajowych.

 

W pakiecie startowym uczestnicy dostaną koszulkę biegową, na mecie wyjątkowe medale a po wszystkim „Wielka wyżerka” – ognisko z kiełbaskami, domowe ciasta, owoce – wszystko w cenie opłaty startowej. Najlepsi zostaną wyróżnieni pucharami i nagrodami.

 

Zapisy już trwają na stronie biegu www.crosszapalencow.pl. Zapraszamy!

Data opublikowania: 06:33, 23 sierpnia 2016

Kategorie: Aktualności