XIX edycja programu Liderzy PAWF

Szanowni Państwo,  

piszę w imieniu Fundacji Szkoła Liderów, która jest operatorem programu Liderzy PAFW, do którego to programu prowadzimy właśnie rekrutację. 

Liderzy PAFW to ogólnopolski program rozwojowy dla lokalnych liderek i liderów, osób działających na rzecz swoich społeczności lub działających na rzecz jakiejś ważnej społecznie zmiany. Program kierujemy przede wszystkim do osób z małych miejscowości, do 20 tys. mieszkańców, które mają min. 2 lata doświadczenia w działalności społecznej, w szczególności dla realizatorów Programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Bardzo prosimy o przesłanie informacji do potencjalnych zainteresowanych. Prosimy też o umieszczenie informacji o rekrutacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 

Na stronie www.liderzy.pl znajduje się formularz rekrutacyjny oraz wszystkie informacje. W dniu jutrzejszym, wtorek 21 lutego o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie informacyjne online dotyczące rekrutacji oraz samego programu Liderzy PAFW.

Link do rejestracji na spotkanie tutaj: https://szkola-liderow-pl.zoom.us/webinar/register/WN_9hH3HA2pT2e8pjcrOSUm5A Zapraszamy! 

Przygotowałyśmy materiały informacyjne i grafiki, które będą dostępne pod linkiem https://we.tl/t-PIRIN6rL2m przez 7 dni.

Wydarzenie na Facebooku – Spotkanie informacyjne 21 lutego, godz. 18.00: https://www.facebook.com/events/879719353288638/  

Strona www: https://www.liderzy.pl/  Fanpage: https://www.facebook.com/LiderzyPAFW 

Filmy promocyjne: 

https://youtube.com/shorts/tyjZ9sVHV0g?feature=share 
https://youtube.com/shorts/xAs5YIJbcLA?feature=share 
https://youtube.com/shorts/z9m6UJ3gUjc?feature=share 

Rekrutacja trwa do 9 marca 2023 r.; do godz.23.59.  

Data opublikowania: 10:05, 28 lutego 2023

Kategorie: Aktualności