Wyjazd na targi rolnicze do Kielc

Zapraszamy zainteresowanych rolników na wspólny autokarowy wyjazd na XX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH do Kielc, który odbędzie się w dniu 8 marca 2014 r. (sobota). Przybliżony koszt 30 zł od 1 osoby w tym: przejazd, ubezpieczenie i bilet wstępu na targi. Wyjazd z Mykanowa o godz. 6.00 spod Urzędu Gminy. Planowany powrót do Mykanowa około godz. 18.00.

 

Organizatorem wyjazdu jest Urząd Gminy w Mykanowie oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Bliższe i informacje i zapisy w Urzędzie Gminy, pok nr 1 (rolnictwo). Osoba do kontaktu Adam Wochal tel. 34 3288019 wew .33, kom. 693 542 216. Prosimy zainteresowanych o podawanie adresu oraz numeru pesel (konieczne do ubezpieczenia).

 

XX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbędzie się w dniach od 7 do 9 marca 2014 r. To prawdziwe święto rolnictwa, do Targów Kielce przyjeżdżają wystawcy z całego świata. W ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło udział aż 630 wystawców z 19 krajów, w tym z Polski, Włoch, Niemiec, Francji, RPA, Szwajcarii i Korei. Wystawę odwiedziło ponad 55 tys. zwiedzających.
AGROTECH jest jedyną w Polsce okazją aby zobaczyć w jednym miejscu setki traktorów, koparek, ładowarek, a także dowiedzieć się w jaki sposób można kompleksowo wyposażyć swoje gospodarstwa w najnowocześniejszy sprzęt. Wystawa cieszy się uznaniem ze strony zwiedzających i wystawców.
AGROTECH to największa wystawa branży rolniczej w Polsce, a także doskonałe miejsce do przedstawienia nowości rynkowych oraz nawiązania owocnych kontaktów. Do tradycji imprezy należy uroczyste przyznawanie medali Targów Kielce, dzięki którym starania i wysiłki wystawców są doceniane.
Wystawie towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich między innymi wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

W tym samym czasie odbędą się także Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Na wystawie zostaną zaprezentowane narzędzia i maszyny wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami oraz zaawansowane systemy informatyczne.

 

 

 

 

Data opublikowania: 11:11, 18 lutego 2014

Kategorie: Aktualności