Wyjazd na Targi do Kielc

Zapraszamy rolników oraz wszystkich zainteresowanych na wspólny, autokarowy wyjazd na Targi do Kielc, który odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2016 r. (sobota). Podczas jednodniowego wyjazdu jego uczestnicy będą mogli zapoznać się z wystawami prezentowanymi w ramach:

 

XXIII Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY (edycja wiosenna) – nowe sadzonki, ciekawe aranżacje, najnowsze trendy w ogrodnictwie.

XXIII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM – pełna oferta firm budowlanych, najnowsze trendy w budownictwie, wyposażeniu i wystroju wnętrz, fachowe porady architektów

VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL – najbarwniejsze targi w Polsce – jedyna tego rodzaju impreza wystawiennicza w Polsce ukierunkowana na promocję turystyki wiejskiej i agroturystyki, wystawa odbędzie się w wyjątkowym akompaniamencie zespołów folkowych oraz przysmaków kuchni tradycyjnej z każdego zakątka Polski.

 

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w terminie do dnia 7 kwietnia 2016 r. (należy podać numer pesel – konieczne do ubezpieczenia). Koszt wyjazdu – 10 zł od osoby w tym: transport i ubezpieczenie).

Bilety wstępu na Targi we własnym zakresie.

Zbiórka uczestników na placu pod kościołem w Mykanowie o godz. 7.15

Pobyt na Targach w godz. 10.00 – 17.00.

Powrót do Mykanowa około godz. 19.00.

Organizatorem wyjazdu jest Urząd Gminy w Mykanowie oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Bliższe informacje i zapisy w Urzędzie Gminy, pok nr 1 (rolnictwo).

Osoby do kontaktu:
– Adam Wochal tel. 34 3288019 w.33, kom. 693 542 216.
– Olga Susek tel. 515 275 898

 

 

 

 

 

Data opublikowania: 11:45, 30 marca 2016

Kategorie: Aktualności