Taekwondo Olimpijskie KANTOR -Trenuj z najlepszymi !!!

Ludowy Uczniowski Klub KANTOR sekcja Taekwondo Olimpijskiego prowadzi treningi w Gminie Mykanów  od 6 lat. Zawodnicy z Gminy Mykanów każdego roku  sięgają  po najwyższe trofea na imprezach krajowych i między narodowych. Prowadzimy trening dla dzieci od 4 roku życia dla najmłodszych treningi mają charakter ogólnorozwojowy z elementami taekwondo.

Trening zapewnia lepsze samopoczucie dziecka pomaga wyładować się oraz poprawić cech motoryczne szybkość zwinność koordynacje i wiele innych .Treningi prowadzone są w Lubojnie oraz Wierzchowisku zajęcia prowadzi Robert Kantorysiński V dan Mistrz świata, Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski. Najbardziej utytułowaną zawodniczką jest Weronika Szulc która 3 krotnie stawała na najwyższym podium Mistrzostw Polski i w tym roku zdobyła srebrny medal  w kategorii senior. Weronika ma zdobywała także medale na ważnych imprezach między narodowych

Jagoda Siwy również zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski oraz 2 i 3 miejsce MP największym osiągnięciem był udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Baku w 2014 gdzie zajeła 5 mc przegrywając walkę o medal. Weronika Dębska w tym roku zdobył czarny pas po 4 latach treningu, młoda ambitna zawodniczka która ma na swym koncie srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski.

Poza nimi jest wielu młodych ambitnych dzieci z gminy Mykanów jak Igor Sapała który w tym roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Oto ważniejsze osiągnięcia z roku 2016. Zapraszamy na treningi dzieci młodzież oraz szkoły do współpracy. Informacje  790 357 860 www.taekwondo-kantor.pl