Szkolenia dla przedsiębiorców

Lokalna Grupa Działania „Razem na wyżyny” oraz Wójtowie Gmin Partnerskich zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych na tworzenie lub rozwój firm i zakładów pracy. Spotkanie będzie również okazją do dyskusji o obecnej sytuacji i potrzebach przedstawicieli sektora gospodarczego na terenie gmin Dąbrowa Zielona, Kłomnice, Kruszyna, Miedźno, Mykanów i Rędziny.

 

Program spotkania (około 1,5 godziny):

  1. Przedstawienie Lokalnej Grupy Działania „Razem na wyżyny”
  2. Założenia PROW 2014–2020 w zakresie działalności Lokalnej Grupy Działania – kto, ile i na co może otrzymać dotację
  3. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014–2020 szansą rozwoju działalności gospodarczej
  4. Stan przedsiębiorczości oraz przedsięwzięcia gospodarcze planowane do realizacji na obszarze LGD – dyskusja
  5. Prezentacja działalności Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (LPIFE) w Częstochowie prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

 

Spotkania zostaną zorganizowane w dwóch lokalizacjach, prosimy o wybór dogodnego dla Państwa miejsca.

2 września 2015 r. godz. 12.00 Sala sesyjna Urzędu Gminy w Kłomnicach ul. Strażacka 18 (obok budynku Urzędu Gminy i komisariatu policji)

4 września 2015 r. godz. 11.30 Sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Rędzinach ul. Szkolna 1 (przy drodze Radomsko-Częstochowa, naprzeciw kościoła św. Otylii w Rędzinach)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma materiały informacyjne. 

Zapraszamy Państwa serdecznie oraz prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych zainteresowanych tematyką środków unijnych. Zwracamy się z ogromną prośbą o zgłoszenie telefoniczne lub mailowe co pozwoli na sprawną organizację spotkania.

 

Spotkania są współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW 2014-2020

Data opublikowania: 12:29, 13 sierpnia 2015

Kategorie: Aktualności