Sukcesy naszych dziewczyn w Taekwondo Olimpijskim

Dnia 20-22.06 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada młodzieży w Taekwondo Olimpijskim we Wrocławiu. Klub Sportowy Kantor  reprezentowały Jagoda Siwy i Weronika Dębska .W zawodach brali udział sami najlepsi zawodnicy z Polski wyłonieni po eliminacjach  .  Zawody stały na wysokim poziomie mimo to nasze zawodniczki  na co dzień trenujące w Scout Fight Club spisały się bardzo dobrze .

 

Jagoda Siwy na pierwszych swoich zawodach rangi mistrzowskiej zajęła 2mc w tym roku zdobyła dwa złote medale w walkach sportowych -51kg oraz w technikach sprawnościowych

1 walka z Kają Tajer z Puław, 2 walka z Alicją Końszczyńską z Jarocina , i 3 z Wiktorią Stelmaszyk z Poznania z którą rok wcześniej przegrała w finale i która jak dotąd była niepokonana na w naszym kraju .Jagoda posiada nie tylko wielki talent ,ale niesamowite samozaparcie i serce do walki co zaowocowało w tym roku.

Weronika Dębska zawodniczka która debiutuje w tym roku . Zawody rangi mistrzowskiej były dla niej zetknięciem się z czołówką krajową , i już zdobyła 3 mc w kategorii -59 tocząc trzy zacięte  pojedynki .

Gratulacje dla zawodniczek a zapisy do klubu trwają cały rok trenerem jest mistrz świata w walkach dwu krotny mistrz Europy Robert Kantorysiński 5 dan.

Informację   na stronie klubu

www.taekwondo-kantor.pl

Tel .790 357 860

 

 

 

Data opublikowania: 10:26, 27 czerwca 2014

Kategorie: Aktualności