Sukces Jadody Siwy i Weroniki Szulc na międzynarodowym turnieju Bydgoszcz CUP

20 kwietnia 2013 r. odbyły się Międzynarodowe Zawody Taekwondo Olimpijskiego – Bydgoszcz Cup przybyło około 400 zawodników z Polski, a także Łotwy, Litwy i Białorusi. Nasz klub  LUKS „KANTOR” reprezentowało sześciu zawodników oto wyniki:

Juniorzy młodsi: wiek 1999-2000 rok

Jagoda Siwy startująca w kategorii wagowej -44 kg po wygraniu 4 walk zajęła I miejsce
Oliwia Mękarska kategoria -51 kg wygrała 3 walki, w rundzie finałowej uległa bardziej doświadczonej od siebie zawodniczce przez co uplasowała się na II miejscu

Wiktor Połacik kat. -45 kg  wygrał pierwszą walkę w drugiej o medal uległ zawodnikowi z Poznania
Wojciech Drabczyk -65 kg po ciężkich walkach ulegli swoim przeciwnikom i zajęli V miejsce

Juniorzy: wiek 1998-1996 rok
Weronika Szulc kategoria -68 kg po emocjonującej pierwszej walce nie dała szans innym zawodniczkom. Wygrywając wszystkie pojedynki zapewniła sobie I miejsce .Weronika jest najbardziej utytułowaną zawodniczką w klubie. W kategorii junior młodszy dwa razy z rzędu zdobyła Mistrzostwo Polski oraz kilka medali na arenie międzynarodowej
Kamil Majzner kategoria wagowa -48 kg także przeszedł do kategorii junior , pierwszą walkę wygrał bez najmniejszego problemu , natomiast w drugiej brakło mu trochę szczęścia  przegrywając 2:1. Po ciężkiej walce udało mu się zająć III miejsce .Zawody stały na wysokim poziomie.

Trener Robert Kantorysiński jest bardzo zadowolony z występu swoich podopiecznych