Seminarium informacyjne dla przedsiębiorców

Finryan S.A ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli Państwa firmy do udziału w bezpłatnym jednodniowym seminarium informacyjnym  „Dotacje dla przedsiębiorców, perspektywa finansowa 2014 – 2020” organizowanym w dniu 25.11.2016 w godz. 09.30 – 14.00 w Hotelu Marriott w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 65/79 (biurowa część  „LIM” , 13 piętro).

 

Uczestnicy seminarium:

Wykłady skierowane są do przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, a także sektorów edukacji, nauki, zdrowia, kultury i rynku pracy.

 

Tematyka seminarium:

Podczas spotkania zostaną omówione w sposób przystępny i praktyczny, założenia programów wspierających działalność badawczo-rozwojową oraz programów ukierunkowanych na wspieranie działań inwestycyjnych w przedsiębiorstwach. Istotną kwestią poruszaną podczas spotkania, będą najbliższe nabory wniosków, dzięki którym przedsiębiorcy mogą skorzystać, ze wsparcia na działania inwestycyjne i badawczo-rozwojowe: Szybka Ścieżka, Kredyt na innowacje technologiczne oraz Badanie na rynek. Ponadto uzyskają Państwo informacje takie jak :

 • Jakie są założenia programów operacyjnych na lata 2014-2020?
 • Dla kogo przeznaczone są środki w ramach poszczególnych programów operacyjnych?
 • Jak skorzystać z FunduszyEuropejskich?
 • Jak zagwarantować sobie dofinansowanie inwestycji w wysokości do 20% przed jej rozpoczęciem ?
 • Na czym polega porozumienie kooperacyjne zwane klastrem oraz jak otrzymać finansowanie na  działalność tego typu z Funduszy Europejskich?
 • Dofinansowania dla start – upów.
 • Czym są i jak wyglądają dofinansowania zwrotne.
 • Norweski Mechanizm Finansowy.
 • Jak, gdzie, kiedy aplikować?
 • Omówienie formy i warunków składania wniosków.
 • Przykłady aktualnych programów operacyjnych.

Korzyści z udziału w seminarium:

Poznanie możliwości pozyskania dofinansowania na inwestycje oraz projekty badawczo-rozwojowe, omówienie kluczowych zagadnień w zakresie innowacji, prac badawczo – rozwojowych opartych na zastosowanych przykładach z projektów, zdobycie praktycznej wiedzy związanej z przygotowaniem projektów innowacyjnych, inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych, nawiązanie kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami konferencji.

Zespół naszych prelegentów, doradzi jakie są najkorzystniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla każdej branży z wykorzystaniem funduszy unijnych.

*Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza, znajdującego się w załączniku uzupełniając wszystkie wymagane pozycje i wysłanie go na adres e-mail: magdalena.gwiazda@fin-sa.pl

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Zaproszenie na seminarium z kartą zgłoszeniową

 

 

 

 

 

 

Data opublikowania: 10:16, 22 listopada 2016

Kategorie: Aktualności