Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Taekwondo Olimpijskim „Wielkopolska Cup” Dwa złote Puchary dla klubu KANTOR

Dnia 28 lutego rywalizowało blisko 400 zawodników i zawodniczek z 51 klubów .

LUKS KANTOR reprezentowało 8 osób w tym czwórka debiutantów którzy odpadli przegrywając z zawodnikami którzy uplasowali się na miejscach 1-3. Debiutujący Krystian Szymonik wygrał 1 walkę w drugiej uległ zawodnikowi który uplasował się na miejscu trzecim. Kamil Majzner wysoko wygrał pierwsza walkę w drugiej musiał ustąpić najlepszemu zawodnikowi w Polsce Mateuszowi Nowakowi który wygrał kategorie -59kg.

Był to niezwykle udany występ dla mieszkanek Gminy Mykanów Jagody Siwy i Weroniki Dębskiej. Debiutująca Weronika Dębska w swej kategorii pokonała trzy zawodniczki zdecydowanie 1 walka 14:7 2 walka 12:0 przed czasem finał przez poddanie w 1 rundzie z wynikiem 17:0. Jagoda Siwy należąca do kadry narodowej uczestniczka mistrzostw świata również była bezkonkurencyjna wygrywając trzy walki wynikami 15:11 ,9:5 i finał 12:1