Piknik Rodzinny w Starym Kocinie

W niedzielę, 17 czerwca 2012 r. w Szkole Podstawowej im. WBK w Starym Kocinie odbył się piknik z okazji „Dnia Rodziny”. W programie znalazły się występy uczniów i maluchów z oddziału przedszkolnego. Teatrzyk „Dziecięce Marzenia” przedstawił bajkę „Kopciuszek”, a dziewczęta ze szkolnego kółka tanecznego mogły zaprezentować przygotowane układy. Piknik uatrakcyjnił swoim występem baloniarz. Dzieci, pod bacznym okiem fachowca, mogły samodzielnie wykonać balonową figurkę. Nie zabrakło również pokazów w wykonaniu strażaków z OSP w Starym Kocinie.

 

Uczestnicy pikniku mogli sprawdzić swoje wiadomości na temat pierwszej pomocy stając do rywalizacji z drużyną uczniów. I choć ostatecznie konkursową rywalizację wygrały dzieci okazało się, że dorośli mają również rozległą wiedzę na ten temat. Gratulujemy!

W programie znalazły się również konkurencje sportowe, w których rywalizowały pary – rodzice wraz ze swoimi pociechami. Były one okazją do doskonałej zabawy. Na naszych gości czekały stoiska z grillowanymi potrawami, domowymi wypiekami, z watą cukrową i lodami. Wierzymy, że wszyscy opuszczający szkolne boisko wracali do domów pełni wrażeń.

Do zobaczenia za rok!

{phocagallery view=category|categoryid=199|limitstart=0|limitcount=8} 

Data opublikowania: 07:30, 25 czerwca 2012

Kategorie: Aktualności