Piknik rodzinny w Radostkowie

1 czerwca b.r. w Szkole Podstawowej w Radostkowie po raz pierwszy odbył się Piknik Rodzinny. W tym roku, zamiast tradycyjnego festynu, został zorganizowany piknik, podczas którego dzieci mogłyby wesoło i aktywnie spędzić czas ze swoimi rodzicami. Impreza przebiegała pod hasłem: rodzice – dzieciom, dzieci –rodzicom.   

 

   
Serdeczne słowa powitania Pani Dyrektor Grażyny Witkowskiej były sygnałem do rozpoczęcia zabawy. Następnie uczniowie naszej szkoły, w koncercie dzieci – rodzicom, wystąpili z pokazami tanecznymi i wokalnymi, które były interesujące i bardzo pomysłowe. Widzowie mogli usłyszeć  piosenki w ciekawych aranżacjach, obejrzeć przedstawienie przygotowane przez szkolny teatrzyk „Zgredek” oraz pokaz tańca w wykonaniu członków klubu tanecznego „Zorba”. Przygotowaniem części artystycznej zajęli się nauczyciele przedszkola i szkoły.   Również rodzice przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Najwięcej wielbicieli miały dmuchane zamki, ale kto się zmęczył, mógł odpocząć w cieniu przy chłodnych napojach i pysznym cieście. Na głodnych czekała pyszna kiełbasa z grilla. Dzieci mogły też  spróbować sił grając w piłkę w dmuchanych kulach. 

Spragnieni dreszczyku emocji mogli spełnić swoje marzenie  podczas zawodów sportowych. Rodzice wraz z dziećmi świetnie się bawili, chociaż rywalizacja była ostra;  wszak walczyli o medale. Zadaniem każdego z uczestników gry było zdobycie jak największej ilości punktów w różnych konkurencjach, gdzie należało się wykazać precyzją, zwinnością, szybkością i sprytem. Wszyscy uczestnicy zabawy byli zwycięzcami i stanęli na podium. 

          
W przygotowanie imprezy włączyli się rodzice oraz cała szkolna społeczność, dzięki czemu, przy pięknej pogodzie, wszyscy uczestnicy pikniku mogli wspaniale spędzić  czas na świeżym powietrzu i cieszyć się wspólnie spędzonym popołudniem.     
         

{phocagallery view=category|categoryid=335|limitstart=0|limitcount=6}

 

 

 

 

Data opublikowania: 10:16, 6 czerwca 2016

Kategorie: Aktualności