Piknik rodzinny w Przedszkolu w Starym Cykarzewie

 

W roku szkolnym 2014/15 po raz pierwszy w Przedszkolu w Starym Cykarzewie został zorganizowany piknik rodzinny pod hasłem „Kochanych rodziców mam”. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13. Na początku  dyrektor przedszkola pani Barbara Chyrzyńska serdecznie powitała przybyłych gości i zaprosiła do obejrzenia występów przygotowanych przez dzieci.

 

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się najmłodsze przedszkolaki, które dla swoich rodziców recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz grały na instrumentach. Po gromkich brawach na scenę weszły „średniaki”, które w tym dniu zamieniły się w wiosenne kwiaty, motyle i biedronki i zaprezentowały swój program artystyczny.

Następnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z grupy „starszaków”. Po zakończeniu wszystkich występów przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom przygotowane wcześniej upominki.

Podczas pikniku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla rodzin pod hasłem „Mój dom – Moja rodzina”. Był to konkurs wcześniej ogłoszony w przedszkolu. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody..

Kolejnym punktem programu  były gry i zabawy dla dzieci i rodziców. Największą atrakcją okazał się pokaz baniek mydlanych, robienie zwierzątek z balonów oraz „deszcz balonowy”. Rodzice chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach z dziećmi. Czas upływał w miłej atmosferze.

 

Opracowały:
Katarzyna Błaszczyk,
Agnieszka Kacprzak


{phocagallery view=category|categoryid=306|limitstart=0|limitcount=10}

 

 

Data opublikowania: 11:25, 29 czerwca 2015

Kategorie: Aktualności