Piknik rodzinny w Lubojnie

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubojne 21.06.2013 odbył się drugi Piknik Rodzinny. Jak na rodzinne święto przystało można było uczestniczyć w wielu atrakcjach zaproponowanych na ten dzień. Rada Rodziców wsparła wszystkich ”łasuchów” zaopatrując „Kawiarenkę” w słodkości oraz grill w pieczone smakołyki. Każde z przybyłych dzieci z okazji swojego święta otrzymało kupon na „ słodką niespodziankę” do zrealizowania w kawiarence lub stoisku z lodami.

 

Aby spalić nadmiar kalorii, spożytych w tym dniu, zarówno dzieci jak i rodzice mogli uczestniczyć w aerobicu prowadzonym przez samą Panią Dyrektor A. Mazoń w towarzystwie zespołu tanecznego „Fado” i mam młodych tancerek. Po ruchowych wrażeniach przyszedł czas na odpoczynek w mini- szkółce orgiami. Rodzice z dziećmi chętnie również odwiedzali Pawilon Pierwszej Pomocy, gdzie uczestniczyli w pokazach ratowania życia. Najmłodsi natomiast oblegali stanowisko, przy którym mogli upiększyć swoje buźki.

Piknik rodzinny w tym roku był jednocześnie Festiwalem Talentów i obfitował w wiele ciekawych występów artystycznych przygotowanych zarówno przez przedszkolaków jak i uczniów pod opieką nauczycieli.Widowisko podziwiali najbliżsi oraz zaproszeni goście PRG Mykanów Krzysztof Nabiałczyk oraz prezes OSP Ryszard Kulik, m.in. mogliśmy oglądać:Taniec Piratów w wykonaniu najmłodszej grupy przedszkolnej, nowoczesne wydanie Trojaka – przygotowane przez kl. III, pokaz taekwondo prowadzony przez Weronikę Szulc, układ taneczny Hip-Hop w wykonaniu uczennic kl.IV , występy chóru szkolnego oraz wiele, wiele innych. Całą imprezę oraz przerwy pomiędzy poszczególnymi występami relacjonowała pani pedagog- Urszula Sąsiadek.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zarówno Rada Rodziców jak i rodzice, w ramach wolontariatu, bardzo aktywnie włączyli się w przygotowanie i prowadzenie pikniku, byli oni jedynymi i niezastąpionymi sponsorami owego czerwcowego spotkania.

W tym dniu panowała iście rodzinna atmosfera, którą mamy zamiar powtórzyć za rok.

 

                                                                                                          opr. Aleksandra Panek

 

{phocagallery view=category|categoryid=237|limitstart=0|limitcount=6}

 

 

 

 

Data opublikowania: 09:59, 1 lipca 2013

Kategorie: Aktualności