Piknik rodzinny w Cykarzewie Północnym

9 czerwca 2013r. na boisku sportowym w Cykarzewie Północnym odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez Zespół Szkół w Starym Cykarzewie oraz LKS Grom Cykarzew. Uroczystość ta połączona była z obchodami 60-lecia LKS Grom Cykarzew.

 

Festyn rozpoczął się uroczystym otwarciem boiska sportowego. Wójt Gminy Mykanów p. Krzysztof Smela wraz z zastępcą p. Jackiem Staniewskim wręczali nagrody i statuetki zasłużonym działaczom GROM-u. Następnym punktem programu były występy artystyczne:

  • klubu tanecznego ZORBA
  • zespołu wokalno-instrumentalnego DOMINO
  • mażoretek

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także występy uczniów z ZS w Starym Cykarzewie, np. kabarety chłopców  z gimnazjum, którzy doprowadzili publiczność do łez. Organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych. Dla dzieci przygotowane były dmuchańce, trampoliny i zjeżdżalnie. Starsi goście mogli wziąć udział w loterii „Uśmiech losu”, której główną nagrodą był rower górski. Dla chętnych do zakupienia  były cegiełki. Później odbyło się ich losowanie. Szczęściarze wygrali ciekawe kupony np. na dwuosobową kolację w restauracji, bilety do teatru, fryzjera czy też kosmetyczki . Pogoda dopisała, a uczestnicy byli zadowoleni z miło spędzonego popołudnia. Festyn można uważać za udany. Mamy nadzieję, że będzie takich więcej i że w przyszłym roku spotkamy się ponownie.

 {phocagallery view=category|categoryid=235|limitstart=0|limitcount=4}

 

 

 

 

Data opublikowania: 13:00, 25 czerwca 2013

Kategorie: Aktualności