Niepubliczne Przedszkole w Woli Hankowskiej

W Gminie Mykanów w miejscowości Wola Hankowska powstało pierwsze niepubliczne przedszkole. Budynek przeznaczony na przedszkole jest nowy, budowany zgodnie z potrzebami dzieci i standardami Unii Europejskiej. Położony jest na przestronnym terenie z wygodnym parkingiem zapewniającym komfort i bezpieczeństwo.

Jest to miejsce ,gdzie w nowoczesnych warunkach ,we wspaniale wyposażonych salach, będą bawić się dzieci od 2,5 do 6 lat. Każda grupa wiekowa otrzyma własną salę, gdzie wykwalifikowana nauczycielka będzie prowadziła atrakcyjne zajęcia. Sale w których będą przebywać dzieci są przestronne, jasne, z naturalnym światłem i dobrą wentylacją. Wszystkie pomieszczenia są estetyczne i dostosowane do potrzeb dzieci. Szatnie, korytarze i łazienki zapewniają bezpieczną komunikację. Bezpieczeństwo dzieci będące dla nas priorytetem zapewnia monitoring na terenie przedszkola. Wspaniałym rozwiązaniem jest bardzo łatwy dostęp do ogrodu, przez piękny taras z jadalni. Ogromnym atutem przedszkola jest kuchnia wraz z wymaganym zapleczem, w której personel kuchenny przygotowywać będzie dla dzieci domowe , świeże posiłki przestrzegając norm zdrowego żywienia. Przedszkole jest przygotowane do uwzględnienia specjalnych programów żywienia dla dzieci z alergią. Obok tzw. kuchni tradycyjnej, będzie funkcjonować kuchnia bezglutenowa, a także kuchnia bez białka mleka krowiego . Na uwagę zasługuje również bezpieczny i doskonale urządzony plac zabaw. Dzienny pobyt dziecka w przedszkolu i godziny otwarcia placówki dostosowany będzie do potrzeb Rodziców. W przedszkolu będzie realizowana Podstawa Programowa Wychowania Przedszkolnego. Dzieci 5 i 6 letnie będą przygotowywane do podjęcia nauki w szkole, a najmłodszym przedszkolakom zostaną stworzone warunki do wszechstronnego rozwoju w miłej, serdecznej atmosferze. Pragniemy zwrócić uwagę Państwa ,że decyzja do którego przedszkola zapiszecie dziecko jest niezwykle ważna, a jej skutki mogą trwać wiele lat. Każdy Rodzic chciałby wybrać dla swojego dziecka najlepsze przedszkole. Zastanawiając się nad wyborem należy kierować się przede wszystkim dobrem dziecka, a więc zapewnieniem jak najlepszych warunków w mało licznych grupach. Pierwsze niepubliczne przedszkole spełnia te wszystkie wymagania. Odległość od miejsca zamieszkania nie powinna być jedynym kryterium wyboru.
Dla swojego dziecka Rodzic jest z stanie zrobić wiele, warto więc pochylić się nad tą nową propozycją i dokładnie poznać warunki, w których Państwa dziecku przyjdzie spędzić większą część dnia. To bardzo ważne, aby pierwsze doświadczenia społeczno – edukacyjne dziecka były pozytywne , bo od nich zależy sukces szkolny. Zapraszamy Państwa do rozmów i zapisów do naszego przedszkola.

Placówka zostanie otwarta 1 września 2012 roku , a zapisy do przedszkola rozpoczną się już 1 marca 2012r codziennie od godz.16-tej do 18-tej, a w soboty od 13-tej do 15-tej.

Data opublikowania: 13:35, 27 lutego 2012

Kategorie: Aktualności