Kolejny sukces naszych Taekwondzistów

W dniach 30 sierpnia – 1 września odbywały się XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, a zarazem XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy, w których uczestniczyło ok. 700 zawodników z 25 krajów. Klub Luks Kantor reprezentowało sześcioro zawodników.

Juniorka młodsza Jagoda Siwy startująca w kat. wag. – 44 kg nie dała szansy innym zawodniczkom na wygraną i zajęła 1 miejsce na najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce. Jagoda jest również srebrną medalistką mistrzostw polski, a po tym turnieju zostanie powołana do kadry narodowej. Weronika Szulc juniorka startująca w kat. wag. – 68 kg po męczącej walce uległa mistrzyniom z Rosji i uplasowała się na 3 miejscu. Weronika jest 3 krotną medalistką mistrzostw Polski.

Data opublikowania: 06:57, 16 września 2013

Kategorie: Aktualności