„Karnawał z Babcią i Dziadkiem” w Przedszkolu w Starym Cykarzewie

Tradycja stało się już, iż w każdy pierwszy poniedziałek ferii zimowych dzieci z Przedszkola w Starym Cykarzewie zapraszają swoje babcie i dziadków do pobliskiej szkoły na uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka” połączoną z balem karnawałowym dla przedszkolaków.

Tak też i w tym roku 11 lutego na godzinę 13:00 do Zespołu Szkolno – Gimnazjalego w Starym Cykarzewie licznie przybyli zaproszeni goście. Ponadto swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Mykanów P. Krzysztof Smela oraz Radni P. Jan Mądry oraz P. Józef Hombek.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor Przedszkola P. Barbara Chyrzyńska, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych, złożyła życzenia po czym zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez dzieci. Występy rozpoczęły dzieci z grupy młodszej, po nich wystąpiły „Starszaki”, których występ zakończyło głośne „Sto lat” dla wszystkich babć i dziadków, którym następnie wnuczęta wręczyły przygotowany specjalnie na tę szczególną uroczystość upominek.

Po zakończeniu części artystycznej głos zabrał Wójt Gminy Mykanów P. Krzysztof Smela, który również złożył przybyłym serdeczne życzenia. Zaproszony na uroczystość wodzirej poprowadził dalszy ciąg imprezy zapraszając do wspólnej zabawy nie tylko przedszkolaków ale także wszystkie babcie i dziadków. W czasie balu nie zabrakło konkursów, dedykacji, wspólnego śpiewania i wspólnych zabaw.

 

Nauczycielka przedszkola

mgr Dorota Kowalik


{phocagallery view=category|categoryid=222|limitstart=0|limitcount=6}

Data opublikowania: 11:22, 21 lutego 2013

Kategorie: Aktualności