Jasełka w Lubojnie

W poniedziałek 21 XII 2015r. o godzinie 17.00 miały miejsce już po raz kolejny w naszej placówce jasełka. Uroczystość została przygotowana przez uczniów naszej szkoły i przedszkola pod kierunkiem nauczycieli.Interesująco pomyślana scenografia, barwne kostiumy i gra aktorska przyniosły ogrom emocji zarówno widzom jak i Młodym Odtwórcom.

Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami, pastorałkami jak i tańcami wykonanymi również przez najmłodszych naszych podopiecznych- przedszkolaków. To oni podbili serca publiczności. Głębokie zaangażowanie Małych  Aktorów,  uwidoczniło  się  szczególnie w  sposobie  odtwarzania  betlejemskich  scen  –  dziecięca  gra  była  pełna
otwartości, szczerości, prostoty i ciepła. Rodzice i zaproszeni goście nagrodzili występ gromkimi brawami.

Pani Dyrektor, Alina Mazoń, podziękowała wykonawcom i organizatorom uroczystości. Złożyła także wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Uroczystości towarzyszył Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym można było zakupić świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów i nauczycieli z naszej placówki. Dochód ze sprzedaży ozdób przeznaczony został na leczenie i rehabilitację dwojga dzieci z naszej placówki.

 

{phocagallery view=category|categoryid=329|limitstart=0|limitcount=29}

 

 

 

Data opublikowania: 10:55, 18 lutego 2016

Kategorie: Aktualności