INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH W GMINIE MYKANÓW

Informujemy, że 31 maja 2021 r. w gminie Mykanów rozpoczną się prace geodezyjne prowadzone w związku z planowaną rozbudową infrastruktury na rurociągu Płock – Koluszki – Boronów. Jest to etap przygotowawczy przed wejściem na teren nieruchomości objętych Decyzją numer 4/2020 (IFXIII.747.27.2020) o ustaleniu lokalizacji inwestycji w sektorze naftowym z 11 grudnia 2020 r. Prace geodetów będą prowadzone zgodnie z zapisami Ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.

W ramach rozbudowy infrastruktury rurociągu Płock – Koluszki – Boronów planowana jest budowa nowej Stacji Pomp w miejscowości Grabowa, gmina Mykanów, wraz z niezbędną infrastrukturą (np. przyłącze elektroenergetyczne). Przez wyznaczone działki na terenie gminy Mykanów będą przebiegać podziemne linie elektroenergetyczne średniego napięcia, które zasilą obiekty Stacji Pomp w Grabowej.

Rozbudowa infrastruktury na rurociągu Płock – Koluszki – Boronów jest realizowana w oparciu o Ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym. Inwestorem jest PERN S.A, spółka skarbu państwa odpowiedzialna za magazynowanie oraz logistykę ropy naftowej i paliw. Zadanie realizuje konsorcjum firm budowalnych Agat S.A. z siedzibą w Koluszkach i ZRUG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Pytania w sprawie prac geodezyjnych można kierować do:

Przedstawiciela Generalnego Wykonawcy Inwestycji (tel. 731 690 900) – w zakresie prac geodezyjnych.

Kierownika budowy (tel. 607 068 649) – w zakresie informacji o przyłączu energetycznym.

Pod numerem telefonu 600 329 027 uzyskacie Państwo informacje o całym przebiegu procesu inwestycji.

Więcej o informacji o projekcie na stronie: boronowtrzebinia.pl

Data opublikowania: 11:44, 28 maja 2021

Kategorie: Aktualności