Gruszka Cup po raz trzeci

Zapraszamy na III Rodzinny Turniej Dwójek Siatkarskich i Siatkówki Plażowej Gruszka Cup, organizowany przez Piotra Gruszkę, byłego siatkarza, MVP Mistrzostw Europy z 2009 r. Turniej, nad którym patronat objął wójt gminy Mykanów, odbędzie się 18 czerwca 2016 r. (sobota) na boisku przy Zespole Szkół w Mykanowie, o godzinie 10.00.

 

Jak na rodzinny turniej przystało drużynę tworzą osoby ze sobą spokrewnione. Impreza ma celu propagowanie zdrowego trybu życia, siatkówki oraz zacieśnianie więzi rodzinnych. Przeznaczona jest dla amatorów. Dwa pierwsze turnieje spotkały się z dużym zainteresowaniem, w pierwszym wzięło udział 20 drużyn, w drugim 32. W tym roku, po raz pierwszy, rozegrany zostanie także turniej siatkówki plażowej.

W organizację imprezy, tak jak w latach ubiegłych, włączyli się również rodzice uczniów z mykanowskiego Zespołu Szkół, którzy szykują szereg atrakcji, w tym atrakcje kulinarne. Zapisy odbywać się będą drogą elektroniczną: adres gruszkacup@piotrgruszka.pl do 15.06.2016 i w dniu zawodów pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Regulamin turnieju

 

 

 

 

Data opublikowania: 10:00, 16 czerwca 2016

Kategorie: Aktualności