GRAND PRIX POLSKI W KICKBOXINGU – WATAHA Z MEDALAMI

W ubiegłą sobotę 6-osobowa reprezentacja Akademii Sportów Walki WATAHA pokonała trasę do Mińska Mazowieckiego, aby powalczyć o medale jednego z ważniejszych turniejów kickboxerskich – Grand Prix Polski.

Wśród zawodników byli najlepsi z najlepszych z licencjonowanych klubów Polskiego Związku Kickboxingu. Konkurencja była na najwyższym poziomie.
Najmłodszy z wilków okazał się najlepszy! Bartosz Cykowski rozpoczął zmagania wilczej reprezentacji, wygrywając bój o złoty medal!
Kolejni wojownicy dorzucili do wspólnego worka …. medali.
Dawid Cykowski zdobył brąz z walkach pointfighting. Igor Polak dwkurotnie wchodził na podium. Na drugim stopniu stanął po konkurencji pointfighting, natomiast na trzecim po walkach kick light. Dominik Tymura zajął drugie miejsce w walkach kick light, wracając z Mińska ze srebrnym medalem.
Żeńska część ekipy nie pozostała w tyle. Amelia Prus została brązową medalistką w walkach pointfighting. Weronika Włodarczyk wywalczyła srebro w walkach pointfighting i brąz w kick light.
Pomimo wielu obostrzeń i ograniczeń, braku publiczności, turniej zorganizowany został na najwyższym poziomie zarówno pod kątem logistycznym jak i sportowym.
 
 

 

Data opublikowania: 11:08, 29 stycznia 2021

Kategorie: Aktualności