Dzień Babci i Dziadka w Czarnym Lesie

Styczeń to miesiąc zimowy, jednakże mamy w nim dwa wyjątkowe dni- pełne miłości i ciepła- święto naszych kochanych babć i dziadków.

W Zespole Szkół w Czarnym Lesie w Szkole Podstawowej Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły dla babć i dziadków oraz naszych uczniów i nauczycieli. Dnia 19.01.2012r. odbyła się uroczystość z okazji ich Święta.

 

Na wstępie Dyrektor Szkoły p. Adam Jaros powitał przybyłych gości i złożył im serdeczne życzenia. Następnie wnuki przedstawiły program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.

Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci własnoręcznie przygotowały upominki dla gości oraz słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły podziękować kochanym babciom i dziadkom za miłość oraz trud włożony w ich wychowanie.

Data opublikowania: 13:43, 27 lutego 2012

Kategorie: Aktualności