Cross zapaleńców w Mykanowie

14 września w Mykanowie odbędzie się druga edycja biegu przełajowego z przeszkodami – Cross Zapaleńców. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Mykanów,  Ochotniczą Straż Pożarną w Mykanowie oraz Bank Spółdzielczy w Mykanowie. Bieg odbędzie się na dystansie 10 km a trasa poprowadzona zostanie drogami gruntowymi oraz leśnymi. Ponad 20 atrakcyjnych przeszkód z pewnością urozmaicą dystans. Wśród nich będzie można znaleźć równoważnie, siatki, liny, wraki samochodów, ściany.  Każda z przeszkód została przez nas nazwana stąd na trasie pojawią się m. in.: „Kocur”, „Szalony sen wariata”, „Alcatraz”, „Zielony mosteczek”, „Czarna rozpacz”.

 


W I edycji udział wzięło 73 uczestników. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Janusz Majer natomiast wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Ząbkiewicz.


Każdy uczestnik biegu dostanie pakiet startowy, w którym będzie m.in. koszulka biegowa. Na mecie na zawodników czekać będzie medal Finishera, ognisko z kiełbaskami, bufet z napojami, słodkościami oraz owocami. Dla najlepszych przewidziane są puchary oraz nagrody. Wzorem roku poprzedniego ogłosimy również klasyfikację dla najlepszego mieszkańca Gminy Mykanów.


Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w biegu bądź kibicowania zawodnikom. Zapisy oraz wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej Crossu Zapaleńców www.crosszapalencow.pl

Data opublikowania: 09:10, 31 lipca 2014

Kategorie: Aktualności