Artur Barciś odwiedził Lubojnę

Dnia 17 maja 2016 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny zaszczycił swoją wizytą znakomity aktor , pan Artur Barciś. Na spotkanie z artystą zaproszono  Wójta Gminy Mykanów pana Dariusza Pomadę, Kierownika Referatu Oświaty panią Ewę Osuchowską, Przewodniczącego Rady Rodziców pana Tomasza Puch wraz z Radą Rodziców, oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym niesamowitym spotkaniu.

 

Pani dyrektor Alina Mazoń na wstępie powitała aktora oraz szanownych gości i zaprosiła do przeniesienia się w krainę marzeń…. dziecięcych marzeń.

Pan Artur z uwagą przysłuchiwał i przypatrywał się uczniom naszej szkoły , którzy prezentowali swoje talenty muzyczne, wokalne , recytatorskie i kabaretowe. Niektórzy z nich marzą by zostać aktorem/aktorką. Następnie nasz gość bawił się z publicznością w kalambury rysując hasła związane z filmami , przysłowiami, serialami. Ponadto pan Artur Barciś odpowiadał na pytania uczniów i rodziców a jako wisienkę na torcie zaprezentował nam nienaganną dykcję podczas swojego monologu „ Treść…sierpc, sierść…”. Na zakończenie pięknie podziękowaliśmy naszemu gościowi , były kwiaty, prace plastyczne uczniów, obraz z widoczkiem Częstochowy autorstwa pani Joanny Jeżewskiej- Desperak, oraz poczęstunek. Aktor rozdał mnóstwo autografów, wpisał się do kroniki szkoły i serdecznie podziękował za gościnę. Całość  poprowadziła Urszula Sąsiadek.

{phocagallery view=category|categoryid=334|limitstart=0|limitcount=5}

 

 

 

Data opublikowania: 08:03, 25 maja 2016

Kategorie: Aktualności